PRESSIS tlakovým hrncem LAMAON | LTDSD4TLAKOVÝ HRNEC

Objem4L
Průměr22 cm
Rozměr22cm ; výška 12cm
Materiálnerez 18/10 / plast
Barvanerez / černá
S tlakovým hrncem LAMART LTDSD4 bude vaření zábavnější a rychlejší

Ušetřete si čas při vaření s revolučním pomocníkem do každé kuchyně – tlakovým hrncem LAMART LTDSD4 a užijte si všechny výhody, které přináší. Díky němu zvládnete uvařit zeleninu, maso i ostatní suroviny až o polovinu rychleji, přitom si zachovají svou výbornou chuť a důležité živiny. Tlakový hrnec má objem 4 l, a tak s ním hravě zvládnete připravit obědy či večeře pro celou rodinu. S průměrem 22 cm budete mít zároveň dostatečný prostor pro vaření.

Kvalitní zpracování, perfektní výsledky
Špičkový tlakový hrnec LAMART je vyroben z prvotřídní nerezové oceli 18/10 a vysoce odolného plastu. Tato kombinace materiálů zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost, na kterou je prodloužená záruka 5 let, která jen potvrzuje kvalitu provedení. Jeho obsluha je velmi jednoduchá a intuitivní, otevření víka za pomocí tlačítka zvládnete jednou rukou, což významně usnadní manipulaci při vaření. Pro šetrnou přípravu pokrmů je LAMART LTDSD4 PRESSION vybaven možností regulovat tlak uvnitř hrnce. Nízký tlak se doporučuje využít při vaření nebo dušení různých druhů zeleniny, naopak vysoký tlak se používá při přípravě masa.

Bezpečnost na prvním místě
Odolné sendvičové dno je navrženo pro všechny typy sporáků, včetně indukce. Bezpečnost je samozřejmou prioritou a tak je tlakový hrnec vybaven indikátorem tlaku, bezpečnostním ventilem, pojistkou proti přetlaku a masivními držadly, které zajistí, že se při vaření již nikdy nespálíte. Zažijte radost z vaření a pořiďte si tlakový hrnec LAMART LTDSD4 PRESION, se kterým uspořte nejen výdaje za energie, ale také váš čas.

 


Doporučená
MOC

2 190,-

Záruka 5 letVhodné pro elektrický sporákVhodné pro halogenový sporákVhodné pro plynový sporákVhodné pro sklokeramický sporákVhodné pro indukční sporák

Řada produktů | PRESSIS tlakovým hrncem LAMAON