RECEPTY

Šťavnaté hovězí masíčko, uprostřed růžové, ale plné šťávy, to je sen většiny gurmánů. Našim cílem je Vás provést od nákupu vhodného nádobí či náčiní, až po dokonale připravený moderní pokrm.


Piňa coladaZobrazit galerii

Piňa colada

Piňa colada

Obtížnost: nízká | Porce: 4 | Čas: 15 minut


Kokosové mléko 600 ml
Ananas 1 ks
Třtinový cukr 100 g
limeta 1 ks
Bílý rum 200 ml
led  

 

Plechovky s kokosovým mlékem dáme do lednice a otočíme dnem vzhůru. Necháme je přes noc vychladit. Ananas oloupeme, vykrojíme tuhý střed a "očka". Dužinu nakrájíme na kousky a rozmi×ujeme na pyré. V rendlíku ananasové pyré spolu se 100 g třtinového cukru přivedeme k varu a následně necháme vychladnout. Z plechovky 200 g ztuhleho mléka a dáme ho do smoothie makeru. Zalijeme dalšími 400 ml tekuté části kokosového mléka. Přidáme špetku soli, vymačkanou šťávu z 1 limetky, 200 ml bílého rumu a připravené ananasové pyré. Směs rozmi×ujeme do krémového koktejlu. Pina coladu servírujeme do vysokých sklenic. Do 1/3 nasypem kostky ledu, doplníme hotovým drinkem a nakonec ozdobíme brčkem, paraplíčkem, případně kouskem ananasu.

 ---------- 


Pina coladu servírujeme do vysokých sklenic. Do 1/3 nasypeme kostky ledu, doplníme hotovým drinkem a nakonec ozdobíme brčkem, paraplíčkem, případně kouskem ananasu.

 ---------- 

Piňa coladu se da pripravit bez vaření, smícháním surovin v mi×éru do konzistence krémového koktejlu.


Vytisknout recept

Pro přípravu můžete použít

POELE LT1220 POELE
LT1220
AIR LT6012 AIR
LT6012
VASO LT9010 VASO
LT9010

LAMART DOPORUČUJE SPOTŘEBIČE PHILCO

Moderní vzhled, špičkové technologie a vysoký uživatelský komfort jsou klíčovými prvky trub značky Philco. Vaření nikdy nebylo snadnější. Od oblíbené pochoutky Vás nyní budou dělit pouze doteky. Stačí zvolit příslušnou funkci na displeji a vše probíhá tak jak má, aniž byste potřebovali kuchařku.

Prohlédnout spotřebiče Philco >