RECEPTY

Šťavnaté hovězí masíčko, uprostřed růžové, ale plné šťávy, to je sen většiny gurmánů. Našim cílem je Vás provést od nákupu vhodného nádobí či náčiní, až po dokonale připravený moderní pokrm.


Kuřecí nugetyZobrazit galerii

Kuřecí nugety

Kuřecí nugety s mladou zeleninou v kokosovém krému

Obtížnost: nízká | Porce: 6 | Čas: 25 minut


Kokosová smetana, konzervovaná 400 ml 
Zelená chilli paprička 1 ks
Wasabi 1 lžíce
Máslo 30 g
Kuřecí prsní řízky 6 ks
Cukrový hrášk 150 g
Zelené fazolky 150 g
Brokolice 200 g
Špenátové lístk 80 g 
Čerstvý koriandr hrst
Sůl  
Čerstvě mletý pepř


Zelenou papričku zbavíme semínek a nakrájíme na jemno. Kuřecí řízky nakrájíme na kousky. V rendlíku, na mírném plameni krátce povaříme za občasného míchání kokosovou smetanu s chilli papričkou a wasabi, aby zhoustla.

Lístky koriandru nasekáme nadrobno a přidáme k omačce.V pánvi rozehřejeme máslo a kousky kuřete na něm osmažíme dozlatova.

Všechnu zeleninu krátce spaříme vroucí vodou a hned ochladíme studenou. Rozdělíme na talíře, přidáme kousky masa, přelijeme omáčkou, osolíme a opepříme.Kuřecí nugety podáváme s jasmínovou rýží a případně dochutíme čerstvými lístky koriandru.

- Místo špenátu můžeme použít listy mangoldu nebo pak - čoi.

Vytisknout recept

Pro přípravu můžete použít

PASTA LTSS2417 PASTA
LTSS2417
BAMBOO LT2060 BAMBOO
LT2060
DINE LT9002 DINE
LT9002

LAMART DOPORUČUJE SPOTŘEBIČE PHILCO

Moderní vzhled, špičkové technologie a vysoký uživatelský komfort jsou klíčovými prvky trub značky Philco. Vaření nikdy nebylo snadnější. Od oblíbené pochoutky Vás nyní budou dělit pouze doteky. Stačí zvolit příslušnou funkci na displeji a vše probíhá tak jak má, aniž byste potřebovali kuchařku.

Prohlédnout spotřebiče Philco >